1 września 2020

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 4 =
Obchodzimy rozpoczęcie roku szkolnego i okrągłą rocznicę.
Życzymy w nowym roku szkolnym bezpiecznej, spokojnej i owocnej nauki wszystkim uczniom oraz ich nauczycielom i rodzicom.

Oczywiście, jak przez całe wakacje, dalej pracujemy, prowadzimy diagnozy, wydajemy orzeczenia, opinie. Plan pracy, tygodniowa siatka godzin są już gotowe. Mamy opracowane i sprawdzone procedury pracy w warunkach COVID, ale przygotowujemy się na różne inne scenariusze. Na razie jeszcze pracujemy w wakacyjnym rytmie diagnozy i zespołów orzekajacych, ale już w połowie września wracamy do prowadzenia terapii indywidualnych, są też gotowe zeszyty konsultacji psychologicznych i logopedycznych, na które można się umawiać telefonicznie. Zapraszamy osoby korzystające z terapii do kontaktu z osobami prowadzącymi. Oczywiście na spokojnie, jeszcze trzeba poczekać na Wasze plany lekcji.

1 września 2020 nasza Poradnia obchodzi 50lecie powstania. Dokładnie pół wieku temu powołano do życia Poradnię Wychowawczo-Zawodową w Piotrkowie Trybunalskim. Ci, którzy tworzyli pierwszy zespół dawno są na emeryturze, ale jak młodsi z nas mogli się dowiedzieć, a starsi przypomnieć nasi poprzednicy pozostawili po sobie spisaną historię i wiele opowieści. Wygląda na to, że to dobry czas na stworzenie podstrony o naszej historii. Oficjalny jubileusz zostawimy na bezpieczniejsze czasy.
powrót